Falez Halı Yıkama - Sipariş

Falez halı yıkama ile kartal bölgesinde, halılarınızı titizlikle, önemle ve büyük bir sevgiyle temizliyoruz. Yaşam alanlarınızda kullandığınız halılarınızı deneyimli ve işinin uzmanı olmuş, profesyonel kadromuzla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Falez, Kartal Halı Yıkama firmamızın, kartal bölgesinde halılarınız tam anlamıyla temizlenir. Halılarınız özel aşamalardan geçerek, ERA111 özel şampuanlarıyla yıkanır. Lekeli halılarınız için toz alma, püskürtme, ovalama, gibi yöntemlerin dışında özel leke çıkartıcı işlem uygulanır. Falez halı yıkama ile lekelere son diyoruz. 

Halı Yıkama Firmamız Kartal Bölgesinde Mobil Şube Servislerimiz Tarafından Alınıp Fabrikamızda Otomatik Makinelerde Yıkanmaktadır.

Halılarınız Yıkamadan Önce Toz Alma Makinasında Tozları Alındıktan Sonra,Halılarınızın Cinsine Göre Tasnifleri Yapılarak Otomatik Makinelerde Yıkanmaktadır.Yüksek Devirli Sıkma Makinesinden Geçtikten Sonra Kurutma Ve Hav Alma Makinesinde Kalite Kontrol Yapılarak İşlem Sonlandırılır.Ana sayfada Bulunan Videomuzu İzleyebilirsiniz.Yıkamada Kullanılan Ana Ürünümüz Era 111 Biyolojik Halı Şampuanıdır.Bu Ürün Halının üzerinde tortu ve atık bırakmamaktadır ve kolay durulanabilmektedir,böylece halı temizlik kalitesi daha uzun süre ilk günki gibi olmaktadır.

Halı Yıkama Kartal Hizmetlerimiz:

Makine Halısı Yıkama,Şagi Halısı Yıkama,Step Halısı Yıkama,Hereke Halısı Yıkama,Yün Halısı Yıkama,Koltuk Yıkama,Yorgan Yıkama,Stor Perde Yıkama,Yerinde Halı Yıkama,

Servisimiz Ücretsizdir.

Kartal Halı Yıkama Kampanyalarımız:

Makine Halısı 20 metre Yıkatırsanız 5 TL Yerine 2,99 TL Yorgan Yıkama 30 TL Yerine 15 TLAtaşehir Halı Yıkama

Firmamız Ataşehir Bölgesinde Mobil Şube Servislerimiz Tarafından Alınıp Fabrikamızda Otomatik Makinelerde Yıkanmaktadır.

Kadıköy Halı Yıkama

Firmamız Kadıköy Bölgesinde Mobil Şube Servislerimiz Tarafından Alınıp Fabrikamızda Otomatik Makinelerde Yıkanmaktadır.

Üsküdar Halı Yıkama

Firmamız Üsküdar Bölgesinde Mobil Şube Servislerimiz Tarafından Alınıp Fabrikamızda Otomatik Makinelerde Yıkanmaktadır.